Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Płoty drewniane
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Odwiedź galerię foto

Płoty drewniane

Płoty sztachetowe ogrodowe drewnianePłoty sztachetowe to jeden ze sposobów na ogrodzenie działki, posesji lub ogrodu. Płoty sztachetowe są rozwiązaniem szybkim w montażu, solidnym i estetycznym.

W tej części serwisu znajdziecie Państwo kilka modeli drewnianych płotów sztachetowych w różnych kształtach i wymiarach.

System ogrodzeń rombowych Falcon

System ogrodzeń rombowych FalconOgrodzenie z elementów ROMB to nowa seria płotów w naszej ofercie. Te panele ogrodzeniowe wykonane są w oparciu o słupy stalowe oraz drewniane elementy o profilu rombowym.
Stalowe słupy nośne można zamawiać malowane proszkowo na dowolnie wskazany przez Państwa kolor z palety RAL.

Jeśli chodzi o elementy drewniane dostępne są one w dwóch gatunkach – romby ze świerku lub z drewna modrzew syberyjski.

Więcej: System ogrodzeń rombowych Falcon

   

Płot drewniany Vertical

drewniane ogrodzenie Vertical

Ogrodzenie drewniane Vertical możesz dowolnie kształtować. Jedynym ograniczeniem jest wysokosć - maksymalnie 170 cm. Ten produkt to nasz autorski pomysł. Elementy do płotu Vertical produkujemy sami w oparciu o sezonowany materiał świerkowy. Dzieki temu drewno jest stabilne i posiada odpowiednią wilgotność. Poszczególne elementy są strugane, szlifowane i fazowane aby zapewnić najwyższą jakość produktu.

Więcej: Płot drewniany Vertical

   

Płoty sztachetowe

Płot sztachetowy krokus

Na szczególną uwagę zasługuje to iż nasze produkty znaczenie odbiegają jakością od typowych artykułów programu ogrodowego, które sezonowo można spotkać w większości marketów.

 

 

Więcej: Płoty sztachetowe

   
Strona główna Oferta Płoty drewniane