Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Pergole i bramki
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria pergoli

Pergole i bramki

Pergole i bramkiW tym dziale zaprezentowane są elementy małej architekturu ogrodowej.
Drewniane pergole oraz ozdobne drewniane bramki pozwolą Państwu przenieść roślinność nad ścieżką lub przejściem jak również zrobić ozdobne wejście do ogrodu. Ciekawym produktem jest również półaltanka z ławką do siedzenia do postawienia w ogrodzie.

Bramki ogrodowe


Autor: Grzegorz Kowalczyk

bramki ogrodoweBramki ogrodowe z drewna świerkowego. Drewno jest impregnowane cisnieniowo. Pergole - bramki drewniane to idealne rozwiązanie, dzięki któremu można w efektowny sposób ozdobić wejście do ogrodu.

Więcej: Bramki ogrodowe

   

Półaltany i bramy


Autor: Krzysztof Jodłowski

Półaltany i bramki ogrodoweW ofercie Dombal znajdziesz wysokiej klasy ozdonbe ogrodowe bramy i półaltany z drewna impregnowanego ciśnieniowo.

Więcej: Półaltany i bramy

   

Pergole


Autor: Krzysztof Jodłowski

Ogrodowe pergole drewnianeOgrodowe pergole drewniane służą jako element ozdobny, dzięki któremu w ciekawy sposób można zaaranżować ogród lub jego część. W naszej ofercie znajdują się modele standardowe - Pergola Prosta, Pergola Ozdobna oraz Pergola VIP. Ponadto oferujemy Pergolę Łukową, która posiada cztery różne warianty: na 2, 3, 4 i 6 nogach. (Średnica słupów nośnych we wszystkich pergolach wynosi 9x9 cm; Pergola prosta występuje również w wersji na słupach nośnych o przekroju 7x7 cm).

Więcej: Pergole

   
Strona główna Oferta Pergole i bramki