Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Panele Panele nowoczesne
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria Paneli

Panele nowoczesne

Seria Lombok


panel lombokDrewniane panele ogrodzeniowe z serii Lombok są naszą propozycją dla amatorów minimalistycznych rozwiązań. Identyczny z obu stron panel ogrodzeniowy można instalować, bez konfliktu z sąsiadem - o to, kto ma mieć gorszą stronę. Panele z serii Lombock to innowacyjna, ciekawa stylistycznie, kolekcja architektury ogrodowej. Za pomocą paneli Lombok możemy zbudować klasyczne ogrodzenie lub przepierzenie tarasu. Można zainstalować je w pergoli czy altanie oraz wypełnić nimi zadaszenie tarasu.

Więcej: Seria Lombok

   

Panele Żaluzja Pro

panel drewniany żaluzja proPanele Żaluzja Pro to nowość w naszej ofercie. Ten nowy, super mocny, drewniany panel ogrodzeniowy to wprost rewolucyjna propozycja jeżeli chodzi o jakość, trwałość i świetny wygląd. Drewniane panele ogrodoweŻaluzja Pro pozwalają na uzyskanie indywidualnego charakteru ogrodu. Niespotykany dotąd stabilny i ciekawy układ listew oraz potężne przekroje użytego drewna powodują, że jest to bezkonkurencyjny, najwyższej jakości panel ogrodzeniowy. Kolor drewna lekko zielony - jest to efekt bardzo intensywnej impregnacji ciśnieniowej, dającej gwarancję trwałości tych paneli na długie lata.

Więcej: Panele Żaluzja Pro

   

Panele Classic

Panel clasic 4 Drewniane panele ogrodzeniowe Classic powstały na specjalne zamówienie, podczas jednej z naszych realizacji - inwestycji Brzozowy Park. Dzięki swojemu prostemu, ale nowoczesnemu wzornictwu drewniane panele ogrodzeniowe Classic spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Od niedawna panele Classic weszły do naszej standardowej oferty drewnianych paneli ogrodzeniowych i można je zamawiać w naszych sklepach. Panele ogrodzeniowe Classic to

Więcej: Panele Classic

   

Panel Willow

Panele willowPanel Willow to wspaniałe połączenie litego drewna i  wikliny.
Przęsło ogrodzenia Willow wykonane jest z wikliny parzonej osadzonej w solidnej  drewnianej ramie.

Dla zwiększenia trwałości i pięknego wyglądu paneli Willow  wiklina jest dodatkowo olejowana wysokiej jakości olejem do drewna.
Konstrukcja ramy zbudowana jest z elementów drewnianych o wymiarach: 3,5 cm(grubość) x 4,5 cm(szerokość), standardowo impregnowanych w kolorze palisander.

Więcej: Panel Willow

   
Strona główna Oferta Panele Panele nowoczesne