Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria Paneli

Panele

Panele ogrodowe drewniane Drewniane Panele ogrodowe to idealny produkt do wykorzystania przy budowie ogrodzenia. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz stylowym wyglądem. W naszej ofercie znajdują się różne panele od tych najtańszych aż po najwyższej klasy ekskluzywne drewniane panele ogrodzeniowe. Panele wykonane są z drewna świerkowego impregnowanego ciśnieniowo czemu zawdzięczają swoją trwałość. Są produktem przeznaczonym dla klientów poszukujących oryginalnego i stylowego pomysłu na ogrodzenie swojej posesji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na drewniane panele ogrodzeniowe proste oraz drewniane panele łukowe.

Panele proste


Autor: Grzegorz Kowalczyk

drewniane panele do ogrodzeńDrewniane panele ogrodzeniowe proste. Jest to podstawowa linia funkcjonalnych i praktycznych produktów mających zastosowanie przy budowie ogrodzeń. Panele charakteryzują się przystępną ceną, wysoką jakością wykonania oraz estetycznym wyglądem. Do produkcji paneli używane jest drewno strugane, impregnowane ciśnieniowo dzięki czemu są ładne bardzo trwałe.

Więcej: Panele proste

   

Panele łukowe


Autor: Grzegorz Kowalczyk

drewniane panele lameloweDrewniane panele ogrodzeniowe łukowe. Jest to linia produktów łączących wysoką jakość wykonania ze stylowym wyglądem oraz funkcjonalnością. Drewniane panele łukowe są idealnym materiałem do budowy trwałego i praktycznego ogrodzenia. Do ich wykonania posłużyliśmy się impregnowanym ciśnieniowo drewnem świerkowym.

Więcej: Panele łukowe

   

Seria Lombok


Autor: Grzegorz Kowalczyk


panel lombokDrewniane panele ogrodzeniowe z serii Lombok są naszą propozycją dla amatorów minimalistycznych rozwiązań. Identyczny z obu stron panel ogrodzeniowy można instalować, bez konfliktu z sąsiadem - o to, kto ma mieć gorszą stronę. Panele z serii Lombock to innowacyjna, ciekawa stylistycznie, kolekcja architektury ogrodowej. Za pomocą paneli Lombok możemy zbudować klasyczne ogrodzenie lub przepierzenie tarasu. Można zainstalować je w pergoli czy altanie oraz wypełnić nimi zadaszenie tarasu.

Więcej: Seria Lombok

   

Panele Żaluzja Pro


Autor: Grzegorz Kowalczyk

panel drewniany żaluzja proPanele Żaluzja Pro to nowość w naszej ofercie. Ten nowy, super mocny, drewniany panel ogrodzeniowy to wprost rewolucyjna propozycja jeżeli chodzi o jakość, trwałość i świetny wygląd. Drewniane panele ogrodoweŻaluzja Pro pozwalają na uzyskanie indywidualnego charakteru ogrodu. Niespotykany dotąd stabilny i ciekawy układ listew oraz potężne przekroje użytego drewna powodują, że jest to bezkonkurencyjny, najwyższej jakości panel ogrodzeniowy. Kolor drewna lekko zielony - jest to efekt bardzo intensywnej impregnacji ciśnieniowej, dającej gwarancję trwałości tych paneli na długie lata.

Więcej: Panele Żaluzja Pro

   

Panele Classic


Autor: Grzegorz Kowalczyk

Panel clasic 4 Drewniane panele ogrodzeniowe Classic powstały na specjalne zamówienie, podczas jednej z naszych realizacji - inwestycji Brzozowy Park. Dzięki swojemu prostemu, ale nowoczesnemu wzornictwu drewniane panele ogrodzeniowe Classic spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Od niedawna panele Classic weszły do naszej standardowej oferty drewnianych paneli ogrodzeniowych i można je zamawiać w naszych sklepach. Panele ogrodzeniowe Classic to

Więcej: Panele Classic

   

Panel Willow


Autor: Grzegorz Kowalczyk

Panele willowPanel Willow to wspaniałe połączenie litego drewna i  wikliny.
Przęsło ogrodzenia Willow wykonane jest z wikliny parzonej osadzonej w solidnej  drewnianej ramie.

Dla zwiększenia trwałości i pięknego wyglądu paneli Willow  wiklina jest dodatkowo olejowana wysokiej jakości olejem do drewna.
Konstrukcja ramy zbudowana jest z elementów drewnianych o wymiarach: 3,5 cm(grubość) x 4,5 cm(szerokość), standardowo impregnowanych w kolorze palisander.

Więcej: Panel Willow

   

Panele Vip


Autor: Krzysztof Jodłowski

boazeryjne panele ogrodzeniowePanele ekskluzywne Vip są przeznaczone dla klientów o najwyższych wymaganiach.
Wykonane są ze specjalnie selekcjonowanego drewna świerkowego impregnowanego ciśnieniowo. Charakteryzują się niespotykanym wzornictwem oraz jakością wykonania.

Więcej: Panele Vip