Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Ławki Żeliwne

lawki_zeliwne_parkowe_miejskie Meble żeliwne, wsród nich, ławki parkowe, ławki miejskie. Żeliwne ławki parkowe to idealne rozwiązanie nie tylko dla zastosowania w przestrzeni publicznej. Żeliwne ławki parkowe idealnie wkomponują się w architekturę przydomowych ogrodów.

Ławka żeliwna Pomorska

lawka_parkowa_miejska_do_zastosowan_publicznych Ławka żeliwna Pomorska idealnie sprawdza się zarówno w przestrzeni miejskiej jako ławka parkowa, ławka miejska, a również jako ławka ogrodowa. Ławka żeliwna Pomorska wykonana jest z odlewów żeliwnych zabezpieczonych trzykrotnie powłokami lakierniczymi. Ławka żeliwna Pomorska posiada deski z drewna sosnowego o grubości 4cm i długości 1,7m. Deski ławki ogrodowej zabezpieczone są koloryzującą lakierobejcą zewnętrzną.

Więcej: Ławka żeliwna Pomorska

   

Ławka żeliwna Wiedeń

lawka_parkowa_do zastosowan_publicznych Ławka żeliwna Wiedeń to uniwersalna konstrukcja, która może służyć zarówno jako ławka ogrodowa, ławka parkowa, ławka miejska. Ławka żeliwna Wiedeń została wykonana z profili żeliwnych zabezpieczonych trzykrotnie powłokami malarskimi. Ławka żeliwna Wiedeń posiada siedzisko z drewna sosnowego malowanego lakierobejcami zewnętrznymi. Do wyboru przez klienta jest 8 kolorów desek. Deski w ławce mają grubość 4cm i długość 170cm.

Więcej: Ławka żeliwna Wiedeń

   

Ławka żeliwna Parkowa

lawka_zeliwna_parkowa_bardzo_solidnaŁawka żeliwna Parkowa to połączenie finezyjnego wzornictwa z ciśnieniowo impregnowanym drewnem najwyższej klasy. Ławka żeliwna Parkowa dostępna jest w wersji Standard, Econo, Dąb czy Exotic i występuje w kolorach z palety barw lakierobejc Sadolin lub Dulux oraz w kolorach dostarczonych przez klienta.

 

Więcej: Ławka żeliwna Parkowa

   

Ławka żeliwna Wawer

lawka_zeliwna_parkowa_miejska_wawerŁawka żeliwna Wawer to połączenie rzadko spotykanego  wzornictwa z ciśnieniowo impregnowanym drewnem najwyższej klasy.

 

 

 

Więcej: Ławka żeliwna Wawer

   

Ławka żeliwna Miejska 2

lawka_zeliwna_parkowa_ogrodowa_uliczna_typ_miejska2Ławka żeliwna Miejska 2 jest trafionym mariażem stylu klasycznego ze współczesnym. Ławka parkowa Miejska 2 jest zarówno bardzo wygodna jak i wytrzymała, będzie Państwu wspaniale słuzyć przez długi czas.

 

 

Więcej: Ławka żeliwna Miejska 2

   

Ławki żeliwne - profile

odlewy_zeliwne_ogromny_wybor_profiliAby dopasować nasze produkty do Państwa indywidualnych lub korporacyjnych potrzeb, firma DOMBAL uruchomiła możliwość oddzielnego zakupu dowolnych profili żeliwnych oraz wybranych przez Państwa desek. Możliwy jest również zakup samych profili (2 profile żeliwne na każdą ławkę) bądź samych deseczek.

 

 

Więcej: Ławki żeliwne - profile