Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Maty ogrodzeniowe
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Jak wykorzystać maty

Maty ogrodzeniowe

W tym dziale znajdziecie Państwo różnego rodzaju maty osłonowe do wykorzystania na siatce w ogrodzie, na balustradzie balkonu oraz na bramach i furtkach. W ofercie znajdują się maty ogrodzeniowe wykonane z różnych materiałów. Są to maty wiklinowe, maty trzcinowe, maty wrzosowe oraz maty bambusowe.

Maty wiklinowe


Autor: Grzegorz Kowalczyk

maty wiklkinowe do ogrodzeń i maskowaniaMaty wiklinowe to najpopoularniejsze rozwiązanie z pośród produktów zawartych w tej grupie towarowej. Maty wiklinowe pozwalają w łatwy, szybki i stosunkowo niedrogi sposób zasłonić np. metalową, ażurową siatkę ogrodzenia, dzięki czemu stworzyć możemy ogrodzenie z efektem zacienienia i przysłonięcia terenu naszego ogrodu. Maty osłonowe z wikliny są  rozwiązaniem kompromisowym jeżeli chcemy nieco zasłonić zacisze naszego ogrodu, a wolimy nie stawiać szczelnego ogrodzenia dającego efekt ściany. Osłonowe maty wiklinowe świetnie nadają sie również na balustrady balkonów, oraz na bramy i furtki. Dzięki temu, że maty wiklinowe występują w bardzo wielu różnych wysokościach, każdy klient z łatwością dobierze odpowiednią dla siebie matę.

Więcej: Maty wiklinowe

   

Maty trzcinowe


Autor: Grzegorz Kowalczyk

Maty trzcionowe, słomianeMaty trzcinowe to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zasłonić metalową siatkę, balustradę balkonu oraz bramę lub furtkę do posesji.

Więcej: Maty trzcinowe

   

Maty wrzosowe


Autor: Krzysztof Jodłowski

Maty wrzosowe to najnowsze maty ogrodzeniowe jakie znalazły się w ofercie Dombal. Główną zaletą maty z wrzosu jest jej nietypowość i oryginalny wygląd.

Więcej: Maty wrzosowe

   

Maty bambusowe


Autor: Krzysztof Jodłowski

Ogrodzeniowe maty bambusowe to ozdobne, trwałe i wytrzymałe rozwiązanie.
W ofercie Dombal znajdziesz maty z bambusa. Ogrodzeniowe maty bambusowe występują w dwóch rodzajach.
W postaci pełnych grubych bambusowych tyczek lub w postaci płaskich, łupanych elementów bambusa.

Więcej: Maty bambusowe

   
Strona główna Oferta Maty ogrodzeniowe