Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Odwiedź galerię foto

Śruby i wkręty

sruby_banner

Spax - uniwersalny wkręt

spax drewnowkręt klasycznySpax - uniwersalny wkręt do drewna i innych materiałów. Spaxy posiadają aprobatę techniczną wydawaną przez ITB.

Pobierz Broszury informacyjne dotyczące profesjonalnych wkrętów SPAX

   

Spax D - drewnowkręty do tarasów

spax d wkręty tarasoweSpax D to specjalny typ drewnowkrętów do tarasów. Stal nierdzewna. Końcówka typu "Torx". Drewnowkręty ze stali nierdzewnej zalecane są szczególnie do desek tarasowych z gatunków egzotycznych. Ze względu na zawartość krzemu w drewnie egzotycznym drewnowkręty inne niż ze stali nierdzewnej mogą powodować reakcje i nieestetyczne zmiany w drewnie. Ponadto spaxy D stanowią gwarancję trwałości i solidnego wykonania tarasu. Spaxy posiadają aprobatę techniczną wydawaną przez ITB.

Pobierz Broszury informacyjne dotyczące profesjonalnych wkrętów SPAX

   

Spax RA

spax raSpax RA daje możliwość bezpośredniego mocowania elementów drewnianych do murów czy ścian wykonanych z cegieł, bloczków czy pustaków. Końcówka typu "Torx". Nasze doświadczenia wskazują na znaczne utrudnienia w montażu do litego betonu lub innych równie twardych struktur.Spaxy RA są to profesjonalne spaxy do montażu w betonie.

Pobierz Broszury informacyjne dotyczące profesjonalnych wkrętów SPAX

   

Spax wkręty konstrukcyjne

wkręty konstrukcyjne SpaxSpax wkręty konstrukcyjne. Te długie wkręty znajdujęą zastosowanie przy wszystkich pracach związanych z konstrukcjami drewnianymi. Długość do 400mm daje praktycznie nieograniczone mozżiwości podczas montażu. Niezależnie czy jest to pergola czy zadaszenie, czy skręcamy drewno klejone czy lite.

Więcej: Spax wkręty konstrukcyjne

   

Drewnowkręty stalowe

Drewnowkręty stalowe do drewnaW ofercie Dombal znajdziecie wkręty w przeróżnych długościach i przekrojach dzięki którym można połączyć i skręcić dowolną konstrukcję ogrodową. Od najmniejszych wkrętów 3x16mm do przykręcania drobnych listewek ozdobnych po podężne i solidne wkręyy 6x160mm do skręcania dużych, zaawansowanych konstrokcji drewnianych.