Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria konstrukcji drewnianych

Carporty

W dziale carporty prezentujemy wielufunkcyjne wiaty samochodowe. Carporty oferowane przez Dombal to dwa typy produktów. Albo gotowe produkty o określonych standardowych wymiarach marki Icopal, albo drewniane wiaty samochodowe które Dombal wykonuje na indywidualne zamówienia naszych klientów.
W dziale carporty do obejżenia kilka z już wykonanych wiat samochodowych.

Stalowe Carporty Icopal

wiata garażowa carport 4.0. stalowy wiata samochodowa icopalW ofercie Dombal Stalowe wiaty garażowee Icopal.
Wiaty samochodowe
dzielą się na Carporty drewniane oraz Carporty stalowe. Carport 4.0 stalowy wykonany jest z profili, które łączy się ze sobą za pomocą specjalnych śrub i złączy. Wszystkie elementy wykonane z nienaganną precyzją, idealnie spasowane dzięki czemu montaż jest łatwy i szybki. Wiata samochodowa Carport 4.0. jest to wolnostojąca wiata na czterech słupach nośnych. Do podłoża mocowany jest za pomocą specjalnych kotew. Carporty można łączyć ze sobą za pomocą dwóch wspólnych słupów. Służy do tego zestaw  Icopal Carport Plus stalowy.

Więcej: Stalowe Carporty Icopal

   

Drewniane Carporty Icopal

wiata garażowa icopal drewniany carport 4.0. wiata samochodowa W ofercie Dombal znajdziecie kilka modeli Carportów Icopal.
Wiaty garażowe
zasadniczo dzielą się na Carporty drewniane oraz Carporty stalowe. Carport 4.0 drewniany wykonany jest z wielkoprzekrojowego drewna klejonego.Wiata samochodowa Carport 4.0. jest to wolnostojąca wiata na czterech słupach nośnych. Do podłoża mocowany jest za pomocą specjalnych kotew. Carporty można łączyć ze sobą za pomocą dwóch wspólnych słupów. Służy do tego zestaw powiększający Icopal Carport Plus drewniany.

Więcej: Drewniane Carporty Icopal

   

Carport D01

Carport drewnianyCarport D01 to konstrukcja wykonywana zawsze na konkretne zamówienie.
Konstrukcja na zamówienie prezentowana na fotografiach została wykonana z konstrukcyjnego drewna klejonego o przekroju 12x12cm. Zapewnia to solidną i stabilną konstrukcję.
Ciekawym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę jest nowy system zadaszeń Decra. Jest to blachodachówka pokryta ceramiczną posypką dzięki której dach "nie dzwoni", nie nagrzewa się, a przy tym jest bardzo lekki, funkcjonalny i trwały. Decra łączy w sobie zalety dachówki ceramicznej i blachodachówki. Impregnacja drewna najwyższej klasy farbą Remmers

Więcej: Carport D01