Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Konstrukcje i zadaszenia
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria konstrukcji drewnianych

Konstrukcje drewniane

konstrukcje drewnianeW dziale konstrukcje drewniane chcielibyśmy przybliżyć Państwu bardziej unikatowe, rzadziej spotykane konstrukcje drewniane. Znajdziecie tu państwo bardzo ciekawe konstrukcje drewniane do wykonania których użyte zostało wielkoprzekrojowe drewno klejone oraz drewno gięto-klejone.

Pawilon ogrodowy Kopuła


Autor: Krzysztof Jodłowski

bardzo duzy pawilon ogrodowy KopułaPawilon ogrodowy Kopuła jest bardzo dużą i stabilną konstrukcja znajdującą zastosowanie głownie w użytkowaniu komercyjnym. Szkielet pawilonu wykonany jest z suszonego drewna świerkowego, gięto-klejonego warstwowo. Cały szkielet wykonany jest z wielkoprzekrojowych łuków konstrukcyjnych. Taras stanowiący podłogę jest dodatkowo zabezpieczony dzięki impregnacji kąpielowej. Pawilon kopuła w podstawowej wersji ma powierzchnię 35m2. W komplecie cała drewniana konstrukcja wraz z tarasem i materiałowym zadaszeniem.

Więcej: Pawilon ogrodowy Kopuła

   

Carport D01


Autor: Grzegorz Kowalczyk

Carport drewnianyCarport D01 to konstrukcja wykonywana zawsze na konkretne zamówienie.
Konstrukcja na zamówienie prezentowana na fotografiach została wykonana z konstrukcyjnego drewna klejonego o przekroju 12x12cm. Zapewnia to solidną i stabilną konstrukcję.
Ciekawym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę jest nowy system zadaszeń Decra. Jest to blachodachówka pokryta ceramiczną posypką dzięki której dach "nie dzwoni", nie nagrzewa się, a przy tym jest bardzo lekki, funkcjonalny i trwały. Decra łączy w sobie zalety dachówki ceramicznej i blachodachówki. Impregnacja drewna najwyższej klasy farbą Remmers

Więcej: Carport D01

   

Drewniane Carporty


Autor: Krzysztof Jodłowski

wiata garażowa icopal drewniany carport 4.0. wiata samochodowa W ofercie Dombal znajdziecie kilka modeli Carportów.
Wiata garażowa
 Carport 4.0 drewniany wykonany jest z wielkoprzekrojowego drewna klejonego. Wiata samochodowa Carport 4.0. jest to wolnostojąca wiata na czterech słupach nośnych. Do podłoża mocowany jest za pomocą specjalnych kotew. Carporty można łączyć ze sobą za pomocą dwóch wspólnych słupów.

Więcej: Drewniane Carporty

   

Ogrodowe mostki drewniane


Autor: Krzysztof Jodłowski

drewniany mostek ogrodowyKonstrukcję nośną mostków tworzą dwa solidne łuki klejone warstwowo.
Mostki łukowe
składają się z kładki wykonanej z łuków klejonych o wymiarach 7x12 cm i przykręconych do nich desek o grubości 3,2 cm.
Mostki
obustronnie wyposażone są w dwie kompletnie zmontowane poręcze. W komplecie śruby i instrukcja montażu. Całość drewnianych elementów impregnowana ciśnieniowo.
W ofercie Dombal znajdziesz dwa ogrodowe mostki drewniane. Pierwszy o długości maksymalnej 520 cm i szerokości przejścia 120 cm oraz nieco mniejszy 314 cm i szerokości przejścia 100 cm.

Więcej: Ogrodowe mostki drewniane

   
Strona główna Oferta Konstrukcje i zadaszenia