Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Elewacje Elewacje drewniane
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria Elewacji

Elewacje drewniane

Elewacje Drewniane

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się elewacje drewniane. Są to rozwiązania, które stanowią niepowtarzalną wizytówkę domu – drewno poprzez swój kolor i zapach tworzy specyficzny klimat i kojarzy się z przytulnością i bezpieczeństwem. Elewacja drewniana to połączenie tradycji i nowoczesności, a odpowiednio dobrane drewno elewacyjne sprawi, że taka fasada będzie rozwiązaniem na lata.

Elewacja drewniana

Oferowana przez Dombal to produkty najwyższej jakości, które uwzględniają wszelkie normy i zalecenia w zakresie drewna elewacyjnego – uwzględniają europejską normę: EN- NORM 14915, posiadają certyfikaty jakości oraz pochodzą z legalnej wycinki lasów Europy i Azji. Dostarczane przez nas drewno jest suche, odpowiednio posortowane oraz opakowane. Drewniane profile elewacyjne mają różne kształty, rozmiary i przeznaczenie, wszystkie montowane są na tak zwane "pióro i wpust".

Szalówki

Ponadto możemy Państwu zaoferować szalówki – deski używane przy wykonywaniu szalunku. Dombal oferuje swoim klientom tylko najwyższej jakości deski szalunkowe, które usprawnią każdą budowę.

Dlaczego warto kupować elewacje w naszej firmie.

  • oferowane przez nas elewacje drewniane są produkowane z suszonego i selekcjonowanego drewna w austriackiej fabryce, posiadają wszelkie atesty i spełniają europejskie normy,
  • Dombal zapewnia duży wybór tego typu rozwiązań,
  • stawiamy na jakość i wysokie standardy obsługi, przy zapewnieniu konkurencyjnych cen,
  • sprawnie i tanio realizujemy dostawy na terenie całej Polski,

Modrzew SyberyjskiElewacje drewniane - Modrzew Syberyjski

ŚwierkŚwierk skandynawski

elewacja termo jesion

Ceny elewacji możesz poznać kontaktując się z naszymi pracownikami.
Już teraz zobacz zdjęcia elewacji naszego biura w Warszawie.
ładne elewacj edrewniane

Share

Autor: Grzegorz KowalczykKontakt do firmy Dombal Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała? Chcesz zapytać o szczegóły produktu lub wycenę zamówienia? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami DOMBAL.
Zapytaj koniecznie o aktualne promocje!
Strona główna Oferta Elewacje Elewacje drewniane