Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria Jungle Gym

Fotografie zabawek

jungle gym promocja 20%

Drewniany plac zabaw Jungle Gym CHALET

Plac zabaw - drewniana wieża ogrodowa Jungle CHALET

Duża wieża z bardzo solidnym, drewnianym dachem i balkonem. Pod platformą jest miejsce na piaskownicę oraz opcjonalnie - stół piknikowy. Akcesoria do montażu stołu zawarte są w zestawie! Zestaw Jungle Chalet™ wyposażony jest w 3 metrową zjeżdżalnię Classic, której kolor (z 9 różnych) wybiera zawsze klient, oraz moduł windę - Bucket Module™. Specyficzna konstrukcja oraz akcesoria zabawowe sprawiają że można śmiało powiedzieć że zestaw ten jest naszym bestsellerem. Doskonale łączy się ze wszystkimi dostępnymi modułami Jungle Gym. Zestaw Jungle Chalet™, jak każdy inny wyrób z gamy Jungle Gym, zawiera wszystkie akcesoria montażowe i elementy do mocowania do gruntu.

Cały komplet wraz z drewnem do nabycia w sklepach Dombal.

Zawartość zestawu - Plac zabaw Jungle Gym CHALET™:

Bezpieczeństwo placów zabaw Jungle Gym

Wszystkie zestawy, moduły i akcesoria Jungle Gym odpowiadają normom EN-71-1, 2 & 8, oznacza to, iż plac zabaw, który postawią sobie Państwo w ogrodzie spełnia wszelkie określone w tych normach, szczegółowe zasady i posiada zdefiniowane tam cechy. Certyfikat potwierdzający tą zgodność nadany producentowi akcesoriów przez instytut TÜV Rheinland.

Szczegółowe informacje na temat certyfilatów jakości naszych produktów .

Kolory zjeżdżalni

Wybierz kolor zjeżdżalni, który mamy dołączyć do zestawu. Powiadom nas o swoim wyborze, dostępne są wszystkie kolory zaprezentowane poniżej.
Szczegółowe informacje na temat zjeżdżalni ogrodowych.

Zjeżdżalnie - ślizgi dostępne w 9 kolorach do połączenia z dowolnym ogrodowym placem zabaw.


Cena zestawu Plac zabaw Jungle CHALET: 2999 zł

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się architekturą ogrodową od ponad 16 lat. Przyjedź do naszych oddziałów w Warszawie gdzie osobiście przekonasz się o najwyższej jakości naszych produktów. U nas zobaczysz na żywo największą i najbardziej rozbudowaną ekspozycję drewnianych zabawek ogrodowych na rynku. Zapraszamy do kontaktu z firmą Dombal!

Share

Autor: Grzegorz KowalczykKontakt do firmy Dombal Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała? Chcesz zapytać o szczegóły produktu lub wycenę zamówienia? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami DOMBAL.
Zapytaj koniecznie o aktualne promocje!