Tarasy Elewacje Zabawki Budowanie z drewna
Strona główna Oferta Altany ogrodowe
 
 
  Wrocław     Poznań     Warszawa     Katowice     Kraków  

Galeria Altan

Altany ogrodowe

Altany ogrodowe

Drewniana altana ogrodowa

to jedna z kluczowych pozycji w ładnie i stylowo urządzonym ogrodzie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo po kilka modeli drewnianych altan ogrodowych utrzymanych w różnych stylach. Są to drewniane altany ogrodowe typu pawilon, altany sześciokątne oraz piękne, oszklone ekskluzywne altany drewniane.

Pawilon Ogrodowy Lightmetal

drewniano stalowy pawilon ogrodowyPawilon ogrodowy LightMetal to propozycja dla amatorów "włoskich klimatów".

Konstrukcja składa się z elemtów drewnianych - nogi, oraz stalowej konstrukcji zadaszenia. Dodatkowym elementem metalowym są stopy pawilonu. Najśliniejszy akcent w tej konstrukcji stanowi materiał zadaszenia i ścian.

Specjalny wodoodporny materiał ma za zadanie ochronę przed deszczem i słońcem. Ruchome ( jak zasłony ) materiałowe ściany boczne pozwalają na pełne zasłonięcie wszystkich ścian bocznych lub na ozdobne podwiązanie jak na zamieszczonych fotografiach.

Więcej: Pawilon Ogrodowy Lightmetal

   

Altany typu pawilon

drewniana altana ogrodowa sylwiaNie ma to jak posiedzieć z rodziną lub znajomymi w zaciszu ogrodu. Idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu lub urządzenia grilla w gronie najbliższych jest niewątpliwie drewniana altana ogrodowa.
Zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą standardowych altan ogrodowych typu pawilon drewniany.

Więcej: Altany typu pawilon

   

Altany oszklone

Altana Ekskluzywna AppiaNajbardziej ekskluzywne modele altan oferowanych przez Dombal. Altany produkowane z drewna o standardzie stolarki okiennej. Materiał z którego wykonana jest konstrukcja altany ekskluzywnej jest specjalnie sortowany i suszony.

 

 

 

Więcej: Altany oszklone

   

Altany 6 i 8 kątne

altana ośmiokątnaDrewniana altana sześciokątna lub altana ośmiokątna to idealny wybór dla klientów szukających oryginalnych kształtów konstrukcji w swoim ogrodzie.

W ofercie kilka altan zróżnicowanych pod względem wykończenia, stylu oraz wymiaru. W altanie sześciokątnej w komplecie znajduje się podest, odeskowany dach przeznaczony jest pod dodatkowe pokrycie w postaci gontu lub strzechy. Altana sześciokątna mała, duża oraz drewniana altana ośmiokątna występuje w wersji bez podestu natomiast pokrycie gontem stanowi jej standardowe wyposażenie.

Więcej: Altany 6 i 8 kątne

   
Strona główna Oferta Altany ogrodowe